Юношите ни отпаднаха от Евро 2015 след загуба от Испания (видео)

16:58
Националният отбор на България за юноши до 17 г. отпадна от Европейското първенство, което се провежда на територията на страната ни. Младите лъвчета загубиха и втория си мач от група "А". Този път те отстъпиха на Испания с 1:2.

Резултатът на ст. "Лазур" в Бургас бе открит в 11-ата минута, когато Куки Саласар осигури предимство на Ла Фурия. В 35-ата минута Тонислав Йорданов възстанови равенството. Попадението на таланта на Литекс бе първо за България на Европейско първенство до 17 години.

Испанците стигнаха до победата с гол на Франсиско Вилалба в 47-ата минута.

Така след вторите мачове ситуацията в групата ни изглежда по следния начин: Хърватия е едноличен лидер с 6 точки, следвана от Испания с 4, Австрия е трети с 1, а България заема последната позиция с нулев актив.