Интер направи 5 от 5, Юве се издъни в последната минута

23:49
Интер увеличи преднината си на върха в класирането на италианската Серия "А", след като постигна пета поредна победа от началото на сезона. Този път възпитаниците на Роберто Манчини спечелиха домакинството си на Елас Верона с минималното 1:0.

Единственото попадение в срещата бе дело на бразилския опорен халф Фелипе Мело, който се разписа в 56-ата минута.

По този начин Интер продължава да води в класирането с пълен актив от 15 точки, докато Верона остава на дъното с 3.

В друг изключително интересен мач от 5-ия кръг на шампионата, шампионът Ювентус изпусна победата срещу Фрозиноне буквално в последната минута и се задоволи само с равенство 1:1.

24.09.2015 00:04

Честита победа на Нераздурите.Това са 5 поредни победи и първата позиция си е напълно заслужена.Рома с голяма издънка,а Юве в последната минута им бутат гол за 1:1.Интер бият така с по един гол разлика все едно ги води Моуриньо *lol*

Arsenal966
23.09.2015 23:57

4 победи с 1:0 и една с 2:1......Интер може и да бият,но не убедително ! Юве пък цял мач пропуски и накрая в последната минута им вкараха,хич не им върви този сезон !

rimlianin
24.09.2015 21:12

По-добре от това не може да се каже !

El_Fenomeno_9
24.09.2015 18:46

А и аз не виждам къде Интер е играл дефанзивно , понякога нямаш късмет , да не би Юве при загуба на точки не надделяваха , или Рома при загубата на точки от Верона и Сампдория да не ги спукаха от положения или по твоята логика ако сме завършили наравно добре , ако сме били с 1 гол значи сме играли дефанзивно , мега смешния си !!

chelsea_beroe3
24.09.2015 14:51

Пак Моу плюеш ей. Или ще е Челси, или Моуриньо. Като обичаш истинския футбол защо толкова си се комплексирал от тая 2012? Я кажи тогава на Байерн или на Барса беше фен. Излей си мъката.

j_mourinho
24.09.2015 14:18

Няма смисъл да му пишете на тоя.Човек който си е направил профил за да бъде анти-фен на отбор...какво повече очаквате?

metal_jericho
24.09.2015 12:59

Ти гледа ли мача смешко? Интер направи бая положения, но само един гол влезе.

MaywhatherKING
24.09.2015 12:56

Историята помни победителите , не красивата игра *wink*

kapitana123
24.09.2015 04:07

"Резултата не е от значение ,важен е крайния изход..." не непременно. Предпочитам любимият ми отбор да падне с 4:7 в мач дето така ме е " зауаснал", че не съм си изял сандвичите, пред това да бием с по 1:0. Катеначото е вредно за футбола както са вредни БФС, Неймар, Моуриня, Попето и женския футбол. Та така - едни ги вълнува да броят титли, други просто обичаме истинския футбол *smile*. Член за всички катеначоси по света!

Moskovskia
24.09.2015 00:03

Резултата не е от значение ,важен е крайния изход *smile* Интер добре започнаха ,но нямаха кой знай колко тежки двубои като изключим дербито с Милан ,следващият кръг с/у Фио ще е сериозен тест за амбициите им.