Реал Мадрид разби Торонто при дебюта на Кака и Шаби Алонсо

07:47
Реал Мадрид разби Торонто ФК с 5:1 в първата си контрола от турнето в Канада и Америка.

С всички звезди в състава си, "белия балет" очаквано доминираше над далеч по-скромния си съперник и постигна очаквана победа. Дебюта си с фланелката на "кралския клуб" направиха новите попълнения Кака и Шаби Алонсо.

През първото полувреме Реал бе господар на терена и успя да се оттегли на почивка с три гола аванс. Раул откри резултата в 12-а минута. Шест по-късно комбинация между Карим Бензема и Кристиано Роналдо изведе португалеца на добра позиция и той покачи на 2:0. В 25-а минута отново Раул вкара второто си попадение в мача и направи аванса на "белия балет" класически.

След почивката Реал отново доминираше и в 66-а минута Карим Бензема покачи на 4:0. Домакините стигнаха до почетен гол в 75-а минута, когато Гала се възползва от грешка в защитата на испанския гранд. Ариен Робен в 85-а минута оформи крайното 5:1 след хубав пас на Ласана Диара.

Реал Мадрид: Касияс (Дудек 46), Арбелоа (Торес 46), Албиол (Пепе 46), Метцелдер, Дренте, Л. Диара, Гути (Робен 62), Роналдо (Алонсо 62), Кака (Гранеро 46), Раул (Негредо 62), Бензема