Торонто изравни серията с Кливлънд

10:39
Отборът на Торонто Раптърс победи Кливлънд Кавалиърс със 105:99 у дома и изравни финалната серия в Източната конференция между двата тима на 2:2.

Серията изглеждаше близо до приключване, след като Кавс поведоха с 2:0, но подкрепяни от страхотната си публика в "Еър Канада Сентър" Раптърс взеха двете си домакинства и изравниха.

В двубоя тази нощ Торонто поведе с цели 16 точки на почивката, но Леброн Джеймс и компания се мобилизираха и успяха да наваксат пасива, като дори поведоха с точка 4 минути преди края. Кайл Лаури и Демар Дероузън обаче поведоха тима си в последните минути и изковаха победата с 35 и 32 точки съответно. Демар Керъл добави 11 точки, а Бисмак Биомбо се отчете с 14 борби за успеха.

За Кливлънд най-резултатен бе Джеймс с 29 точки. Мач номер 5 от серията е утре в Кливлънд.