Барса спечели група "С", Ман Сити също е на 1/8-финал (видео)

00:35

Отборът на Барселона узакони първото си място в група "С" на Шампионската лига след победа с 2:0 като гост на Селтик. И двата гола за успеха на каталунците бяха дело на аржентинската звезда Лионел Меси.

В другия двубой от тази група Борусия Мьонхенгладбах не успя да победи Манчестър Сити и след равенство 1:1 се прости с надеждите си да се класира за елиминационната фаза на турнира.

След днешните срещи Барса е недостижим на върха с 12 точки, следван от Ман Сити с 8, Борусия М'Гладбах заема 3-о място с 5 и ще продължи евроучастието си в Лига Европа, а Селтик заема последната 4-а позиция с 2 пункта.

24.11.2016 10:23

Един извод може да се направи след всички мачове до момента на Барселона.Без Меси отбора изпитва много трудности, и без него е наполовина на възможностите си.Феновете трябва да се молят да не се контузва,че иначе лошо..

Amateur2017
24.11.2016 13:34

Той да не се контузи е едно. Това е временно. Но да му мислят какво ще става като напусне Барса!

Uigtfri
24.11.2016 01:56

Ако не се лъжа, това е най-категоричната ни победа при гостуване на Селтик. Преди няколко години ни мъчеха доста в Шотландия и общо взето никой отбор не е побеждавал лесно там. Доволен съм, че завършваме първи в групата си. Не ме интересува вероятността да се паднем с някой неприятен съперник на 1/8-финал, тъй като срещу всеки ще играем реванша като домакин, което е сериозно предимство.

putopalo
24.11.2016 01:18

Дано не ви заключат половината играчи в панделата.Криминална хроника,все едно чета новини от Столипиново и Факултета - данъци,ток,вода...Докога ще живеят на наш гръб*thinking*

MaLkO_LuD94
24.11.2016 00:58

Меси пак наказва в 4 мача 9 гола не е зле *cigarette*

putopalo
24.11.2016 01:41

Почивка в панделата е най-доброто за него.Там го чака Парафиня,разбирай-Парафинения*cry*

MaLkO_LuD94
24.11.2016 01:30

По-скоро мисля че ще получи почивка и ще има доста ротации за последния мач *cigarette*

CFC_H_A_Z_A_R_D
24.11.2016 01:11

Той ако си даде зор срещу тази другата Борусия в последния мач.Може да разбие рекорда на Роналдо за най-много голове в групите защото мисля,че имаше 10 гола а Меси има цял мач да наниже поне 1 и да го изравни.