Фалстарт за Барса през новата година (видео)

00:14

Барселона започна новата 2017 година с поражение. Каталунците загубиха с 1:2 гостуването си на Атлетик Билбао от 1/8-финала за Купата на Испания на "Сан Мамес". Това бе първият двубой между двата тима, като след седмица предстои реванш на "Камп Ноу".

Именно поради тази причина голът на чужд терен може донякъде да успокои играчите на Барса. Атлетик поведе с две бързи попадения на Ариц Адурис в 26-ата и Иняки Уилямс в 28-ата минута, а Лионел Меси намали в 52-ата минута.

Домакините завършиха мача с 9 души на терена след 2 червени картона за Раул Гарсия и Андер Итураспе, но и това не помогна на гостите да се спасят от загубата.

sakata_97
06.01.2017 17:41

Неймарчо буквално го пребиха от ритници тези емоционални баски,колкото до мача,изгледах го целия и не мога да не призная,че съдията ощети Барселона,но все пак Барселона играха със 2-ма човека повече цели 10 минути плюс 3-те минути продължение и това циврене от всички че едва ли не съдията спечелил мача за Билбао ми идва във повече*confused*

Gopcho
06.01.2017 08:46

Съдията развали мача дава си дузпа и си спестяваше главоболията. Друг е въпроса , че имаме слаб треньор, който не става за нищо! Видях го в рома , тук в Барса всичко му дойде на готово. Не съм видял да обърнем мач при него и с 7 човека да играе противниковия отбор е все тая, ние пак ще си играем бавно и славно все едно водим 3:0. Галфона Андре Гомеш идея си няма защо го взе ама за 60 милиона трябва да играе , а атакуващият Денис Суарез даже не е в групата. Човек повече , скоро двама повече изкарва Ракитич и вкарва дефазивен полузащитник галфона Гомеш, резултата ли пази не знам!? Колко пъти последните 10 мин не може да вкараме гол, е как да вкараш като няма кой да отправи изтрел към вратата! Тази година реал взе една дозина точки от губеща позиция дори по 2 гола вкарват за обрат последните 10 мин. Дано си тръгне и да ходи да прави песни с адаша му Енрике Иглесиас!

djarata
06.01.2017 07:46

Подарък голям!Сигурен бях ,че Барсата щее падат.Добре започва НГ.

jedadaq
06.01.2017 02:28

Пичове какво сте се превъзбудили толкова бе ? *smile*
Вие едва ли не, сте на 100% сигурни, че Барса ще отпаднат.
На Камп Ноу ще си вземат мача според мен и после се надявам на две велики Класико-та (и Реал естествено да излезне големия победител) !
Не съм гледал мача, но по коментарите стигнах до извода, че Барса са играли доста слабо.
Тази година за КК водещите отбори в Испания се изяждат още рано-рано.

*cry**cry**cry*

danialves2
06.01.2017 01:31

Дано се верни слуховете, че Ернесто Валверде ще смени Енрике. Какви грешки допуснахме тоя сезон не е истина. Само 6 точки ще е разликата с Реал в първенството, ако си вземат мача с Валенсия, но с тази игра си е по-скоро абсурдно да станем шампиони. Честито на баските. И в реванша за суперкупата на Испания през 2015 измъкнаха равен на Камп Ноу, така че нищо не изключвам. Колеги, не се оплаквайте за дузпата, при втория жълт на Итураспе едва докосна Неймар, който можеше да продължи да дриблира и да създаде опасна ситуация вместо да пада.

CFC_H_A_Z_A_R_D
06.01.2017 02:23

Най-лошото за вас като цяло този сезон е,че триото не показва онова хищничество което показваше предните два.*erm* Влязат ли отново в онази форма където си я цъкат и тримата в наказателното с петички няма да имат спиране и ще дойде постоянството което определено ви липсва този сезон.

MaLkO_LuD94
06.01.2017 02:01

Да но и Адурис беше за изгонване но по-притеснителното не са решенията на съдията а нашата игра *erm* Не може 15 минути да играеш срещу 9 човека и да нямаш удар а само да подаваш безцелно топката това е недопустимо никой не смее да се нагърби да стреля всички чакат Меси да блесне да ама не това не става всеки път *erm*

RMCF_1902
06.01.2017 01:11

С оглед на показаното преди двата червени картона за мен Билбао заслужаваше повече победата.Колкото до съдията според мен първия червен картон е безспорен, а вторият е леко пресилен.Също така имаше и дузпа срещу Неймар, но дори и съдията да я беше отсъдил не се знаеше как ще се развие мача след това.Със сигурност ни очаква много интересен реванш на "Камп Ноу" след седмица.

vanko_liverpool
06.01.2017 00:39

Не съм фен на нито един от двата отбора, но не разбирам какво правят фенове на Реал под тази статия.Поне като ще коментират, да коментират мача, а не "и с двама човека по малко тея (не знам си кви) не успяха да бият"...Жалка работа...Все едно Барса няма да си вземе мача на Камп Ноу.

barca_samuraj
06.01.2017 17:01

Aми комплекси, драги, комплекси, почти всяка година ядат бой, как да не стоят под нашата статия.

06.01.2017 00:51

Е айде щото имал един фен, да се изсипите всичките фенчета на Реал тука да хейтвате.

MaLkO_LuD94
06.01.2017 00:47

Вчера съм писал само аз във вашата тема не се излагай кои фенки *wonder* И смеех се на великата дузпа как какво не всеки ден се вижда такава *joking*

123321
06.01.2017 00:44

А можеш ли да ми обясниш какво правеха вчера фенките на Меси в нашата тема?

crip1
06.01.2017 00:33

Мача беше с голям заряд, много напрежение, много ритане.А и баските са си такива, картоните не са изненада. Поне един си е на място, ако решим, че другия е пресилен.Имаше и дузпа срещу Неймар.Много корави са тия, дисциплинирани и борбени, черна котка са на всички в Испания.

crip1
06.01.2017 00:28

Грам не им се получава, когато трябва да преборят гъста защита. Почти никога не се получава с такъв подход без центрирания и удари. Дори някой хаотичен удар или центиране би направило навалица вътре, рикушети и т.н. , напрежение. А и най-малкото, че и числено предимство имаш. Все пак Барса бие на реванша и ако ние си вземем мача ще се видим на 1/4 финал. *smile*

komara92
06.01.2017 00:26

Най-обичам когато тия циркаджии падат.Няма такива смешници,само падат за фалове и дузпи и все съдията им е виновен,а колко аванти са им давали през годините не е истина..Браво на Атлетик,дори с 9 души удържаха.Успех,дано успеят да остранят каталунската изметт от турнира *cigarette*

bavareca1977

Здравейте всички!Регистрирах се преди малко и искам да опитам новата си регистрация.Не съм гледал мача,няма как да взема отношение.

MaLkO_LuD94
06.01.2017 00:25

Фенките на балета да мълчат защото 2-та червени картона си ги имаше а освен това спестиха 100% такъв на Адурис още първото полувреме както и дузпата срещу Неймар която само съдията изпусна да види *erm*

123321

За сметка на това играхте от 75-та минута с човек повече и от 80-та с двама повече.Някак си е смешно да ревете, че едвали не заради съдията сте паднали.

GaLaxY94

За тип като барселона не е нужно да се дават червени картони и дузпи за да бият нали така? Какво ревете нз? като головете паднаха в 25 и 28минута и имахте цял час за да ги обърнете? ей това не мога да разбера.

MaLkO_LuD94

Чакай малко бе правилата са си правила какво значи малко са ти ? Значи нямат право да гонят повече от 2-ма така ли *wonder* Смешния си ти не си гледал мача но говориш не знаеш правилата но говориш *wink* Изспиали сте се тук като мухи на ла*но да хейтите и ми казваш че аз търся под вола теле *joking*

komara92

АХАХАХАХАХАХ е дай само вратаря да остане а,вземете да биете *lol* *lol* *lol*

Banditos
06.01.2017 00:32

Така e, докато на едни им свирят несъществуващи дузпи,на други не им дават очевидни такива. *wink*

123321
06.01.2017 00:30

Направо да останат с 5 човека и да ви присъдят служебна победа нали?Или Перес е купил съдията и заради това сте паднали, а?*lol**lol**lol*

Banditos
06.01.2017 00:29

А колко пъти са давали За Барса 😩😩😥😥 като децата , Айде стига бе , 2 чисти картона за Билбао , и 1000 % дузпа не свирена за Барса + червен картон за Адуриз

GaLaxY94

Малко са ти 2 червени картона така ли и още един искаш??? *lol* ехьхаьхьхьахьахьаха ебаси смешника *lol* и дуспа си проси като някой червейче... Браво браво! Вместо с достойнство да кажеш "паднахме" нямахме късмет.. ти търсиш под ВОЛА ТЕЛЕ... за 3минути ви нанизаха 2 гола съдята ли е виновен?

123321
06.01.2017 00:23

Любопитното е ,че за втори път този сезон Барса играе срещу 9 човека ( а сезона дори не е преполвен) и не може да победи.Явно трябва по 3-ма или 4-ма противникови футболисти да се гонят, че да може Барса да победи.

MaLkO_LuD94
06.01.2017 00:21

Играта-трагедия
Съдията-трагедия
*cigarette*
Какво да говорим 15 минути с 2-ма повече и да нямаш удар към вратата всички ги е страх да бият от повече от 11 метра всеки иска с топката във вратата да влезе *erm* Никаква идея как да се преодолеят 9 човека това ако бяха Реал или някой друг от големите отбори щяха да ги изкривят за тия 15 минути а ние какво пасчета се едно сме на тренировка *scared* Дано се стегнем че с тази игра ще сме на сухо тази година *erm* А безобразните грешки в защита няма какво да ги коментирам КОМИЧНИ

djarata
06.01.2017 15:46

Съдиите ви порязаха.Барса заслужаваха да обърнат ,бяха по-добрите от 2та отбора..За разлика от Реал ,където съдията ЗАКЛА севилци и им отне победата...Мъжете не се оплакват и не опяват,ама ти не си мъж ,така че хленченето и цивренето ти е разбираемо...Загубите се приемат с вдигната глава ,а не с хленчене момченце.

MaLkO_LuD94
06.01.2017 14:23

Ударът на Адурис е умишлен това е 100% червен картон дузпата срещу Неймар също е безспорна това са 2 ключови ситуации за развоя на мача в които сме ощетени *thumb_up* Срещу Пике няма нищо няма как това да е дузпа защото вече беше отиграл ситуацията *erm* И не съдията определено не е единствената причина защото играхме 15 минути с 2-ма повече и нямахме удар към вратата така че проблемът си е в нас но когато те режат съдиите а някакви наглеци ти обясняват как са ви бутали и сте играли 12-9 няма как да не реагираш *wink*

RMCF_1902
06.01.2017 14:10

Аз лично гледах мача и мога спокойно да кажа, че бяхте ощетени единствено в ситуацията с Неймар.А картона на Итураспе е пресилен тъй като той едвам докосна Неймар и поне за мен в никакъв случай това не беше за жълт картон.Ситуацията с Пике пък не ми е ясно къде видяха нарушение на Ирайсос?Пике вече беше отиграл топката, а и просто вратаря нямаше как да се спре.Поне за мен това няма как да е дузпа.Положението с Адурис, ако е за картон то трябваше да има такъв и за Суарес който второто полувреме удари футболист на Билбао (не съм сигурен кой беше) без топка.В тази ситуация също съм съгласен със съдията, защото спазваше еднакъв аршин и за двата отбора.Така, че не ми е ясно как някои фенове на Барселона изкараха съдията едвали не единствената причина отборът им да не може да победи Атлетик.