Ривър продължава да мачка в Примера (видео)

09:12

Ривър Плейт продължава успешната си серия в Примера дивисион. "Милионерите" записаха четвърти пореден успех в първенството, след като победиха с 2:0 Килмес в мач от 19-ия кръг. Герой за "милионерите" бе Лукас Аларио, който отбеляза и двете попадения на "Монументал".

Той стори това през втората част. Нападателят бе точен в 72-ата и 87-ата минута, като и за двата гола му асистира Себастиан Дриуси, който е голмайстор на първенството с 11 попадения.

Аларио пък има вече девет попадения, след като миналата седмица откри головата си сметка за 2017 година.

Тимът на Марсело Галярдо е в серия от пет поредни победи във всички турнири. Ривър заема пето място в класирането с актив от 35 точки, но третият и четвъртият - Сан Лоренцо и Естудиантес са вече само на две точки пред него.

Лидерът Бока Хуниорс има 43 точки. Петата поредна загуба на Килмес остави тима на 27-мо място с актив от 19 точки.