Ман Сити открадна точка от Евертън (видео)

08:06

Манчестър Сити се добра до равенство 1:1 в домакинството си на Евертън от 2-ия кръг на Премиър лийг.

Гражданите първи получиха гол в своята врата в 35-ата минута, когато Уейн Рууни откри за гостите. След това домакините останаха и с 10 души на терена заради червен картон на Кайл Уокър в 44-ата минута.

Въпреки това те изиграха много силно второ полувреме и дори в намален състав успяха да стигнат до равенството с попадение на Рахим Стърлинг в 82-ата минута. В края и Евертън остана с човек по-малко, след като и Морган Шнайдерлин получи червен картон.

Така мачът завърши без победител и всеки от двата тима прибави по точка в актива си. И Манчестър Сити и Евертън за момента имат по 4 спечелени точки.