Хеттрик за Бербатов в звездния мач на Стоичков и приятели

22:01

Приятелите на Стоичков победи Легендите на Барселона с 3:2 в демонстративния мач, игран на стадиона под парк Аязмото в Стара Загора.

Повече от 8 хиляди зрители станах свидетели на истинско шоу и оспорван футбол, като отговорникът за събитието Христо Стоичков изигра по едно полувреме за двата отбора.

През първата част феновете си припомниха страхотното дуо от близкото минало Мартин Петров – Димитър Бербатов, след като първия асистира два пъти на съотборника си, за да поведат Приятелите на Стоичков с 2:0.

След почивката Легендите на Барселона отвърнаха на удара, като Стоичков намали резултата в 42-та минута, а след това Дани Гарсия изравни. Все пак Приятелите на Стоичков стигнаха до успеха, след като Бербатов оформи хеттрика си след добра асистенция на Йордан Лечков.

Легенди Барса - Приятели на Стоичков:

Легенди на Барса: Ангой; Хуан Карлос, Дею, Надал, Хара; Литманен, Попеску, Сержи; Гойкоечея, Салинас, Ескеро. Треньор: Ферер.

Приятели на Стоичков: Ганчев; Кременлиев, Хубчев, Гинчев, Кишишев; Костадинов, Лечков, Балъков, Стоичков; Сираков, Бербатов. Треньори: Пенев, Бонев, Петков.