Халф на Юве изкара извън нерви Алегри

18:56

Босненският халф на Ювентус Миралем Пянич ядоса старши треньора на “Старата госпожа” Масимилиано Алегри. 50-годишният специалист бе видимо раздразнен в края на мача с Фиорентина в сряда вечерта, а впоследствие стана ясна и причината за гнева на Алегри - действията в заключителните моменти на резервата Пянич. “Бианконерите” се наложиха с 1:0 над гостувалия тим от Флоренция, но не направиха най-силния си мач.

“В последната минута Пянич отправи изстрел от 50 метра”, заяви разочарованият Алегри пред "Premium Sport" и добави:

“Тези неща много ме ядосват, защото от играч с 500 мача в кариерата очаквам да пази топката в края на мача”.

Пянич влезе в игра четвърт час преди края на мястото на игралия под нивото си Пауло Дибала.

Ювентус все още няма загубена точка от началото на сезона в Серия “А” след първите пет кръга. Същото важи само за още един отбор в италианския елит - Наполи.