Тотнъм си тръгна с точка от "Бернабеу" (видео)

21:32

Реал Мадрид и Тотнъм завършиха наравно в дербито от група "Н" на Шампионската лига. Двубоят на стадион "Сантяго Бернабеу" приключи при резултат 1:1.

Резултатът в испанската столица днес беше открит в 28-ата минута, когато Рафаел Варан си отбеляза автогол. В 43-ата минута Кристиано Роналдо изравни от дузпа с петия си гол за този сезон и общо 95-и в Шампионската лига. Преди автогола на Варан Роналдо нацели и гредата.

В другия мач от групата отборите на Апоел Никозия и Борусия Дортмунд също завършиха наравно 1:1.

Стартови състави:

Реал Мадрид: Кейлор, Хакими, Рамос, Варан, Марсело, Кроос, Каземиро, Модрич, Иско, Роналдо, Бензема

Тотнъм: Лорис, Мина, Вертонген, Алдервейрелд, Орие, Уинкс, Дайър, Ериксен, Йоренте, Сисоко, Кейн