Златна резерва изтръгна трите точки за Ман Юнайтед срещу Тотнъм (видео)

16:22

Гол на резервата Антони Марсиал осигури изключително ценни три точки за Манчестър Юнайтед, който надви Тотнъм с 1:0 на "Олд Трафорд" пред 75 000 зрители в двубой от 10-и кръг на Премиършип.

Марсиал се появи на терена в 70-ата минута на мястото на Маркъс Рашфорд, а в 81-ата за първи път се озова очи в очи с Уго Лорис и успя да го преодолее, осигурявайки победата за отбора си. С принос за гола бе Ромелу Лукаку, който малко преди да подаде на Марсиал, уцели с глава гредата.

Тотнъм бяха равностойни на съперника си през по-голямата част от двубоя, но без Хари Кейн в състава си не успяха да сътворят нещо по-сериозно в атака.

Манчестър Юнайтед е втори в класирането с 23 точки, Тотнъм е на трета позиция с 20. Лидерът Манчестър Сити (25 т.) по-късно днес гостува на Уест Бромич Албиън.

Манчестър Юнайтед - Тотнъм 1:0

1:0 Антони Марсиал '81

Състави:

Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Байи, Валенсия, Джоунс, Смолинг, Йънг, Ерера, Матич, Мхитарян, Лукаку, Рашфорд

Тотнъм: Лорис, Орие, Дейвис, Алдервейрелд, Вертонген, Дайър, Уинкс, Ериксен, Али, Сисоко, Сон