Витоша и Локо Пловдив не се победиха (видео)

16:39

Витоша и Локомотив Пловдив завършиха наравно 1:1 в мач от междинния 18-и кръг на Първа лига. Още в началото Ивайло Лазаров откри резултата за домакините, но минута по-късно Димо Бакалов изравни. Първият мач този сезон завърши с успех на "черно-белите" с 3:1 на "Лаута".

След равенството не настъпиха промени в класирането. Локомотив Пловдив остана на девето място с 21 точки, а отборът на Витоша, без победа в първенството, е последен с 4 точки.

Преди минути започна вторият мач от днешната програма. В Стара Загора Верея приема шампиона Лудогорец.

По-късно тази вечер ЦСКА и Септември излизат на празния стадион „Българска армия“. Домакините са наказани заради хулиганските прояви на феновете им в Пловдив.