Рефер от Израел за мача на Лудогорец с Хофенхайм

14:17

Израелският рефер Орел Гринфелд получи наряд за изключително важния за бъдещето на Лудогорец в Европа мач срещу Хофенхайм. Двубоят между двата тима на "Райн Некар Щадион" от Група "С" на Лига Европа ще се играе в четвъртък от 20:00 часа.

Асистенти на Гринфелд ще бъдат сънародниците му Дани Красиков и Рой Хасан. За допълнителни рефери са назначени Ели Хакмон и Зив Адлер, а четвърти съдия ще бъде Амихай Йехошуа Мозес.

Това ще бъде втори досег на Орел Гринфелд с български отбор в международен мач. На 4 юли 2013 година той свири домакинското нулево равенство на Левски с Иртиш в Лига Европа, а на 7 октомври 2016 година беше рефер на домакинската загуба на националния отбор до 21 години с 0:3 от Дания.