ЦСКА започна контролите с победа (видео)

16:34

ЦСКА София победи Вихрен с 2:0 в първата си контрола по време на зимната подготовка. Двубоят се игра на градския стадион в Сандански пред повече от 3000 червени привърженици, съобщава официалният сайт на клуба.

Новите попълнения Жан Бланко и Роланд Алберг дебютираха в стартовия състав и отбелязаха двете попаденията в мача. Бланко се разписа в 57-та минута с глава, а в 61-та Алберг вкара за 2:0. Жеферсон Телес, Николай Бодуров, Раул Лое и Андре Монтейро пропуснаха двубоя, а старши-треньорът Стамен Белчев даде шанс за изява на всички останали 20 футболисти от състава.

Армейците се прибират в София днес и играчите ще получат два дни почивка, а във вторник тимът заминава на втория лагер от подготовката, който ще се проведе в Испания.