Левски пак се измъчи срещу малтийци (видео)

21:30

Отборът на Левски завърши наравно 2:2 с малтийския Флориана в третата си контролна среща от зимната подготовка.

Носителят на Купата на Малта за миналата година откри резултата още в 12-ата минута чрез Кабрал, който се възползва от неразбирателство в защитата на „сините“. Отново той покачи на 2:0 за Флориана в 26-ата минута с удар от няколко метра и неумела намеса на Божидар Митрев.

До края на първата част все пак играчите на Делио Роси върнаха едно попадение. Това се случи в 38-ата минута, при която дошлият в края на миналото лято Холмар Ейолфсон реализира дебютното си попадение за столичния тим.

След почивката Левски стигна до равенството след гол на Станислав Костов. Бившият футболист на Пирин също вкара дебютния си гол за „сините“, разписвайки се в 67-ата минута с удар от границата на наказателното поле за крайното 2:2.

В игра за Левски днес не се появиха двете нови бразилски попълнения Паулиньо и Ривалдиньо.

Следващата контрола е на Левски е на 02.02., петък, срещу австрийския тим Флоридсдорфер.