Левски победи австрийския Флоридсдорфер (видео)

10:23

Левски победи с 3:1 австрийския Флоридсдорфер ФК в четвъртата си проверка през тази зима в Малта.

Сините започнаха с пасив още в третата минута, но постигна обрат чрез. Антонио Вутов (56'), Станислав Костов (60') и Давид Яблонски (69').

Новите попълнения дебютираха, а играчите на Делио Роси пропуснаха да вкарат и четвърти гол. В края най-чистото положение изпусна Прохазка, който не успя да реализира дузпа в 90-ата минута, когато вратарят на австрийците спаси.

Досега Левски записа една победа, едно равенство и една загуба в контролите.

ЛЕВСКИ - Флоридсдорфер 3:1