Челси допусна нова тежка загуба (видео)

07:48

Челси допусна нова тежка загуба в Премиър лийг. След като в миналия кръг лондончани паднаха с 0:3 от АФК Борнемут у дома, днес те загубиха с 1:4 в гостуването си на Уотфорд.

Точни за успеха на домакините на "Викъридж Роуд" бяха Трой Дийни от дузпа в 42-ата, Дарил Янмаат в 84-ата, Жерард Деулофеу в 88-ата и Роберто Перейра в 91-ата минута. Лъч надежда за гостите даде Еден Азар, който се разписа в 82-ата минута за 1:1, но това се оказа крайно недостатъчно за сините, които отново разочароваха своите привърженици.

За тежката загуба на лондончани помогна и фактът, че те играха с човек по-малко от 30-ата минута, когато Тиемуе Бакайоко си изкара втори жълт и червен картон.