Милуоки със забележителен обрат срещу Филаделфия

11:08

Милуоки Бъкс показа невероятна воля и стигна до успех в домакинския си мач срещу Филаделфия Севънти Сиксърс със 118:110. Домакините на два пъти изоставаха сериозно в резултата, но успяха да направят обрати.

Янис Адетокумбо стана най-резултатен за "елените" с 35 точки, Ерик Бледсоу добави 22. Милуоки през първата половина съкратиха изоставане от -19 до равенство за 10 минути, а през втората част - разлика отново от 19 т. за осем минути. Така те станаха вторият отбор за последните 10 години, два пъти стопил изоставане от -15 точки в един мач. По-рано това се бе удавало на Оклахома Сити Тъндър през сезон 2014/2015.

Лос Анджелис Клипърс победи Бруклин Нетс със 123:120 на свой терен. Остин Ривърс вкара 27 точки за калифорнийците, Тобиас Харис - 26, Деандре Джордан - 17 т. и 15 борби.