Байерн полетя към 1/4-финалите след нова убедителна победа срещу Бешикташ (видео)

20:49

Отборът на Байерн Мюнхен се класира за 1/4-финалите на Шампионската лига след нова победа срещу Бешикташ - този път с 3:1 като гост в Истанбул.

Баварците имаха комфортна преднина от 5 безответни гола преди реванша край Босфора и с общ резултат 8:1 продължават напред в най-комерсиалния клубен турнир.

Немската машина поведе в резултата чрез Тиаго Алкантара, който се разписа в 18-ата минута. В самото начало на второто полувреме Гьокхан Гьонюл от състава на домакините си отбеляза автогол - 2:0 за Байерн.

Отговорът на Бешикташ дойде в 59-ата минута, когато бразилският ветеран Вагнер Лов вкара почетното попадение във вратата на шампиона на Германия. Крайният резултат на "Водафон Арена" оформи резервата Сандро Вагнер в 84-ата минута.

Бешикташ - Байерн Мюнхен 1:3

0:1 Тиаго Алкантара '18

0:2 Гьокхан Гьонюл (автогол) '46

1:2 Вагнер Лов '59

1:3 Сандро Вагнер '84