Верея и Ботев Пловдив поделиха точките

17:57

Отборите на Верея и Ботев Пловдив завършиха наравно 2:2 в мач от четвъртия кръг на първата шестица на Първа лига.

Срещата започна доста скучно и през почти цялата първа част зрителите можеха спокойно да подремнат без да пропуснат нищо съществено. В края на полувремето обаче и най-вече след почивката феновете на двата тима видяха доста интересни моменти.

Домакините бяха на път да стигнат до впечатляващ обрат, след като губеха с 0:2, но след бързо изравняване пропуснаха две много чисти положения за трето попадение. Стивън Петков откри за канарчетата, а Жоао Пауло удвои. За Верея точни бяха Пламен Тенев и 18-годишният Денислав Станчев. В края на срещата двата отбора останаха и с човек по-малко, след като Илиан Йорданов и Йордан Минев получиха втори жълти картони.