Бурно Ел Класико завърши без победител (видео)

23:51

Барселона продължава без поражение в Примера след 2:2 срещу Реал Мадрид в схватка от 36-ия кръг на Ла Лига, играна пред 97 939 зрители на "Камп Ноу".

Голямото шоу с марка Ел Класико тази вечер мина под сянката на груби съдийски грешки, определили крайния изход. Луис Суарес откри резултата в десетата минута, а Кристиано Роналдо изравни в 15-ата. В края на полувремето съдията подмина червен картон на Гарет Бейл, а секунди преди почивката правилно изгони Сержи Роберто.

В 52-ата минута реферът подмина очевидно нарушение на Луис Суарес, уругваецът спечели огромно предимство, а секунди по-късно Лионел Меси отбеляза за блаугранас. В 72-ата Гарет Бейл изравни. В 76-ата реферът не отсъди дузпа за белите за нарушение на Жорди Алба срещу Марсело.