Етър напът да изхвърли Дунав от елита (видео)

22:22

Етър направи много сериозна крачка към оставането си е елита на родния футбол догодина. В директния сблъсък за спасение търновци победиха Дунав 2010 с 2:0 като домакин в първата срещата.

Двубоят бе истинска битка на терена, което даде отражение при картоните и реферът Владимир Вълков показа три червени и десет жълти. Съдийската бригада допусна и голяма грешка в ущърб на домакините, след като техен гол бе неправилно отменен в края на първата част.

Все пак след почивката играчите на Красимир Балъков заслужено стигнаха до успеха с попадения на Даниел Младенов и Георги Пашов. Дунав от своя страна ще трябва да подобри значително представянето си за реванша, ако иска да стигне до директното спасение.