Уникална тупалка хвърли в екстаз "Армията", ЦСКА тръгна с победа в Лига Европа (видео)

22:35

ЦСКА победи Рига с 1:0 в първия мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа, който се игра на стадион "Българска армия".

Преди старта на двубоя с едноминутно мълчание беше почетен легендарният Димитър Марашлиев, който ни напусна днес на 70-годишна възраст.

Единственото попадение в срещата беше реализирано от Тиаго Родригес. Португалецът отбеляза страхотен гол от дистанция в 49-та минута и изпрати феновете по трибуните в екстаз.

Възпитаниците на Нестор Ел Маестро пропуснаха добри възможости да увеличат преднината си, а Витаутас Черниаускас се намеси решително на два пъти и така ЦСКА запази мрежата си суха преди реванша в Литва. Двубоят е след седмица - на 19 август (четвъртък), от 19:30 часа на стадион "Сконто" в Рига.

ЦСКА - Рига 1:0

1:0 Тиаго Родригес '49