Рома постигна пълен обрат над Барса (видео)

07:28

Рома победи Барселона с 4:2 в сблъсъка между двата тима от "International Champions Cup". Срещата се изигра на "AT&T Stadium" в Тексас, САЩ.

Каталунците на два пъти повеждаха в резултата, но Вълците изравняваха, а накрая стигнаха и до пълен обрат. Мачът ще се запомни и с факта, че Малком, който бе ябълката на раздора между тези два отбора на трансферния пазар, се разписа във вратата на италианците в 49-ата минута, но голът му в крайна сметка не успя да донесе победата на неговия отбор. Преди това Рафиня Алкантара откри в 6-ата минута, а Стефан Ел Шаарауи изравни в 35-ата.

Другите попадения в мача пък бяха дело на Алесандро Флоренци в 78-ата, Браян Кристанте в 83-ата и Диего Пероти от дузпа в 86-ата минута.