Бонучи с брутален отговор към група тифози на Юве

15:39

Леонардо Бонучи се завърна в Ювентус, след като една година игра в Милан, като трансферът му донесе много дискусии сред феновете на двата тима.

Част от феновете на „бианконерите” не бяха особено доволни, след като Лео се завърна на „ Ювентус Стейдиъм”, след като не останаха очаровани от радостта при гола му срещу Ювентус в края на март.

И макар Юве да победи „росонерите” с 3:1, Бонучи изравни резултата в 28-ата минута, а радостта му бе повече от бурна.

Бранителят бе запитан дали ще се извини на феновете на „старата госпожа” след завръщането си, но той бе повече от категоричен: „Ще докажа всичко на терена и няма да се извинявам на никого”.

„Няма да казвам никакви думи, а просто трябва да играя добре на терена”, сподели новото-старо попълнение на Ювентус.