ЦСКА с класика срещу Дунав (видео)

22:52

ЦСКА София победи Дунав (Русе) с 3:0 в мач от третия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

Тимът от "Борисовата градина" откри в резултата в 39-тата минута след отличен пас на Секулич, който беше последван от удар с глава на Мауридес.

Армейците удвоиха своята преднина в продължението на първото полувреме, когато вратарят на Дунав излезе да посрещне топката, но след рикошет в краката на друг футболист на Дунав, тя влезе в рамките на вратата.

Отлично отнета топка от Божидар Чорбаджийски в 56-тата минута, която бе подадена на Кирил Десподов направи резултата класически след като от много малък ъгъл успя да намери очертанията на вратата, за да запише крайното 3:0.

На ЦСКА предстои мач срещу Копенхаген. Двубоят е в четвъртък (9 август) от 20:45 часа на Националния стадион "Васил Левски".

В следващия кръг от Първа лига на "Армията" ще гостува Славия. Мачът ще се проведе на 12 август (неделя) от 20:45 часа.