ЦСКА не сгреши срещу Монтана (видео)

21:33

ЦСКА София спечели с 2:0 гостуването си на Монтана и се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на България. Армейците не изиграха убедителен двубой, но с попадения на Евандро и Али Соу продължиха напред.

И двата гола бяха реализирани през второто полувреме. В 52-та минута Евандро откри резултата с глава, след като засече центриране от корнер на Станислав Манолев. Във втората минута на добавеното време на мача Али Соу бе изведен с пас по земя от влезлия като резерва Валентин Антов и с изстрел от дистанция оформи втората поредна победа на тима ни с 2:0.

На ЦСКА предстои мач срещу Левски, на който ще сме символични домакини на Националния стадион "Васил Левски" в събота (29 септември) от 17:00 часа.