Наполи разплака Ливърпул в края (видео)

00:17

Наполи победи с 1:0 Ливърпул на "Сан Паоло", записвайки първа победа в Група С на Шампионската лига. Лоренцо Инсиние донесе успеха на домакините в 90-ата минута и прати италианския тим на първо място във временното класиране.

Наполи търсеше повече победата през цялото време, но пропусна няколко ситуации, а в 82-рата минута гредата спаси мърсисайдци след удар на Дрис Мертенс. Отборът на Ливърпул, който преди този мач бе отбелязал 27 попадения в последните си пет гостувания в Шампионската лига, не създаде този път нищо интересно в атакуващ план и като че ли целта на гостите бе да не загубят този мач, което в крайна сметка не се случи.

За "червените" това е трети пореден двубой без победа, след като преди това мърсисайдци записаха загуба и равенство в двете поредни срещи с Челси.