Ман Юнайтед с драматична победа като гост на Борнемут (видео)

18:53

Манчестър Юнайтед сътвори пълен обрат и записа победа с 2:1 в гостуването си на Борнемут от 11-и кръг на Премиършип.

Домакините започнаха много добре мача и след като изпуснаха две чисти положения, поведоха в резултата в 11-ата минута с гол на Калъм Уилсън. Манчестър Юнайтед овладя инициативата след 30-ата минута и в 35-ата стигна до изравнително попадение на Антони Марсиал. Победният гол за "червените дяволи" вкара Маркъс Рашфорд в 92-ата минута. Така тимът на Жозе Моуриньо проспа първото полувремето и се преобрази след почивката. Борнемут пък може да съжалява за пропуснатите положения, които никак не бяха малко.

Борнемут и Манчестър Юнайтед са с равен брой (20) и заемат съответно шеста и седма позиция. В следващия кръг "черешките" гостуват на Нюкасъл, а Юнайтед играе с градския конкурент Манчестър Сити на "Етихад".