Ман Юнайтед и Арсенал спретнаха зрелищно реми (видео)

09:23

Манчестър Юнайтед и Арсенал не успяха да се победят и завършиха наравно 2:2 в увлекателен мач от междинния 15-и кръг на Премиършип.

Гостуващият тим на артилеристите на два пъти повеждаше в резултата, но не съумя да удържи преднината си.

Арсенал поведе в 26-ата минута с гол на Шкодран Мустафи, а отговорът на Юнайтед последва бързо и след четири минути Марсиал възстанови равенството. Александър Лаказет отново даде преднина на лондончани в 68-ата минута, а този път домакините върнаха попадението още в ответната атака, когато Джеси Лингард порази противниковата мрежа за 2:2, резултат, който се запази до края.

Арсенал не познава поражението вече в 13 срещи и е на пето място в класирането с 31 точки, а Манчестър заема осмо място с 23 т.