Роналдо носи точка на Юве срещу Аталанта (видео)

18:58

Ювентус се измъкна срещу Аталанта и остана непобеден далеч от "Алианц Стейдиъм" през 2018 година в Серия "А". С гол на своята звезда Кристиано Роналдо в 78-ата минута, който влезе резерва, бианконерите завършиха за трети пореден път 2:2 в гостуването си в Бергамо.

Автогол на Джимисти във втората минута даде аванс на Старата госпожа, но два гола на един страхотен Дуван Сапата (24, 55) донесоха пълен обрат. Най-силният отбор на Апенините показа характер, тъй като в 53-ата минута Бентанкур беше изгонен и игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко.

Звездите на Алегри след влизането на Роналдо дори рискуваха да победят, но първо попадение на португалеца в 69-ата минута, а след това и гол на Леонардо Бонучи в 91-ата минута, бяха правилно отменени поради засада.