Уулвс изхвърли Ливърпул от ФА Къп

09:26

Уулвърхямптън Уондърърс елиминира Ливърпул от турнира за Купата на Футболната асоциация. На своя стадион "Молиню" Уулвс се наложиха над водача в Премиършип с 2:1.

Раул Хименес даде преднина на вълците в 38-ата минута, Дивок Ориги възстанови равенството в 51-ата, но четири минути по-късно Рубен Невеш бе точен с далечен изстрел, а този гол се оказа победен в срещата.

В 70-ата минута мениджърът на Ливърпул пусна в игра Мохамед Салах и Роберто Фирмино, но и те не успяха да спасят ситуацията. Травма получи защитникът на червените Деян Ловрен, който бе заменен още в 6-ата минута.

Уулвърхямптън се класира за 1/16 финалите, а Ливърпул напусна турнира. Мачовете от 1/16 финалите ще се играят на 16 февруари.