Лудогорец загуби първата си контрола в Турция (видео)

18:36

Лудогорец загуби от румънския Ботошани в първата си контрола на турска земя с резултат 1:3. Разградчани поведоха в резултата в 11-та минута след изстрел от далечно разстояние на Натанаел, но в 36-та защитникът Бурка изравни след груба грешка на "зелените" при едно центриране отляво. През втората част румънците достигнаха до нови два гола дело на Фуло, за да обърнат окончателно българския шампион.

Играли за Лудогорец: 1. Броун, 6. Натанаел, 5. Терзиев, 2. Форстър, 8. Лукас Саша, 88. Вандерсон, 10. Кампаняро, 64. Янков, 11. Махлангу, 92. Лукоки, 70. Шверчок (резерви: 29. Наумов, 4. Сисиньо, 3. Недялков, 44. Горалски, 12. Анисе, 18. Дяков, 84. Марселиньо, 7. Бакалов, 63. Рибейро, 37. Жоао Пауло, 28. Кешерю, 77. Попа).

Следващата проверка на Лудогорец е на 18 януари срещу унгарския Хонвед.