Без Бербо Тотнъм измъкна равен на Челси

17:31
Българският нападател Димитър Бербатов не взе участие при равенството на неговия Тотнъм срещу Челси в мач игран на "Стамфорд Бридж". "Шпорите" завършиха 1:1 с отбора на Луиш Фелипе Сколари в среща от 3-я кръг на английската Висша лига.

Лондонското дерби започна с преднина за домакините, след като Жулиано Белети вкара в 27-а минута на двубоя. В самия край на първото полувреме пък нападателят на Тотнъм Дарън Бент успя да възстанови равенството, като оформи и крайното 1:1.

По този начин отборът на Хуанде Рамос записа първата си точка в тазгодишния шампионат на Англия.

Отсъствието от групата на Тотнъм на Димитър Бербатов подсилва слуховете за подписване на договор на футболиста с Манчестър Юнайтед. Както е известно до затварянето на летния трансферен прозорец остават броени часове.