ЦСКА продължи за Купата с гол в 112-а минута

15:58
Отборът на ЦСКА успя да победи Локомотив Пловдив с 2:1 в 1/16-финална среща от Купата на България. Отборите не успяха да излъчат победител през редовното време и се наложи изиграването на две продължения от по 15 минути.

"Червените" излязоха напред в резултата с попадение на Маркиньос в 28-а минута, но Том от отбора на гостите възстанови равенството в 47-а. Червен картон от гостите получи Тодоров в 66-а минута и остави своите съотборници с човек по-малко. Победата за "армейците" донесе Тодор Янчев, който се оказа най-съобразителен след поредното разбъркване и покачи резултата на 2:1 в 112-а минута.

Столичани направиха серия от пропуски, като най-фрапантните бяха на Данчо Тодоров, Гардар Гунлаугсон и Иван Иванов. Главният арбитър на срещата Ахмет Ахмет от Бургас свири край на двете продължения с по 30 секунди по-рано.