Ботев Криводол изненада Славия за Купата

15:23
Отборът на Ботев Криводол продължава с отличното си представяне в турнира за Купата на България, след като преди минути отстрани елитния Славия. Срещата, която се игра на стадиона в Мездра, завърши при резултат 2:1 за домакините. В предишния кръг на надпреварата  криводолският отбор отстрани Берое Стара Загора.

Първото полувреме на мача срещу Славия завърши без отбелязване на попадения. През втората част Ботев поведе с 2:0, след голове на Баев в 48-а и Боянов в 69-а минути, а попадението за Славия отбеляза Зоран Златковски в 76-а минута на срещата.

Така отборът на Ботев Криводол, който от този сезон се подвизава в Западната "Б" група на родното първенство, продължава напред в турнира за Купата на България и се присъедини към останалите 10 тима класирали се за надпреварата от вчера.