Торино спря Милан

23:37
Торино и Милан завършиха 2:2 в последния мач от 13-я кръг в италианската Сериа "А".

Домакините откриха резултата в 25-та минута с гол на Стелоне. Само три по-късно Пато се възползва от хубав извеждащ пас зад защитата на "биковете" и изравни. В 34-та минута с чудесен шут от пряк свободен удар Роналдиньо направи 2:1 за Милан.

В началото на второто полувреме футболистите на Торино пропуснаха изгодни шансове да изравнят. Все пак усилията им бяха възнаградени в 76-та минута, когато за игра с ръка на Каладзе в наказателното поле съдията свири дузпа за домакините.Зад топката застана Розина, който изравни от бяла точка.

Grizlito
24.11.2008 20:40

Сигурен бях ,че Милан ще сгрешат този сезон играят доста трудно навън.

bobolino
24.11.2008 18:03

Да тази победа беше задължителна но съдиятя се подигра с Милан.Две еднакви ситуации за дузпи,а само на Торино.Изглежда Масимо Морати си постига целта,като си разчиства пътя към скудетото(плаща на съдиите да отстранят конкуренциятя).Но в Европа кой е най-добрия-Милан

niki_19958
24.11.2008 17:03

Тази победа беше много важна трябваше Милан да я постигнат и щяха да си улеснят поне с малко спечелването на купата. Много интересно че от слабите отбори падат или правят X и по-рядко бият, а срещу големите отбори играят на 100% и успяват да постигнат целта си

marto_mp
24.11.2008 13:04

Милан играят доста неубедително и това отново си каза думата...

huntersds
24.11.2008 11:46

една точка за торино след като милан изпуснаха спечелен мач,а съдията показа за една и съща ситуация две различни преценки,като ощети Милан с дузпа от идентично положение като дузпата на торино.съдията/торино 2-2 Милан

aaa_bbb
24.11.2008 10:53

Отбори като Торино,играят на 100% от възможности те си когато имат мач с грандовете.Браво на Торино!

DKS
24.11.2008 10:27

Това е отбора, който може да докара инфаркт на своите привърженици.А отбора на Торино само адмираций заслужава за играта си и за това как играха 2-рото полувреме. Жалко за Милан, защото мисля, че вече титлата се реши (поне така мисля аз)

Enrico_24
24.11.2008 09:46

Милан изпусна много ценни 2 точки!!!
След 1-2 трябваше и трети гол да вкарат,но...
Иначе Торино винаги са били биткаджийски отбор,и вчера го доказаха...!?

casadecuba
24.11.2008 09:03

Милан подцениха Торино и сами си направиха мача труден!!!

exstruder
24.11.2008 09:00

пак издънка за милан нещо им липсва в отбора с такива играчи роналдиньо.кака.шевченко.и дасе излагат така май имаше подценяване торино даже е имаха шанса и да победят

futbol_maniq
24.11.2008 00:42

Не мисля че Торино са слаби още повече като домакин! Аз съм заклет фен на Милан и този Х не ми харесва,но вече няма слаби отбори има само грешки в отборите. И как може да кажете че започват "слаби мачове на Милан" като те сега влизат в форма. Примерно 3 мача ЦСКА правят равен какжо значи това че неможе да станат шампион ли , вупреки че съм Левскар.

Damasko
23.11.2008 23:47

Ами нормално като се замислим - това е Милан отново почват с слаби мачове с отбори които определено не са от тяхната класа. Така не се става шампион...