Барса оплете \"прилепите\" в голова мрежа

00:59
Истинска голова фиеста се развихри в испанската Примера, след като само в 3 мача бяха отбелязани цели 17 попадения!

Барселона победи Валенсия с 4:0 у дома в късното съботно дерби на кръга. Тиери Анри вкара три гола за "каталунците" в 20-та, 28-та и 79-та минута, а Алвеш добави още едно попадение в началото на второто полувреме.

Виляреал успя да стигне до 3:3 в домакинството си на Хетафе, след като губеше с 0:3 до 28-та минута. Гарнеро, Гавилан и Каскеро дадоха вихрен старт на гостите с попадения в 10-та, 17-та и 28-та минута. След почивката Пирес в 55-та, Егурен в 82-та и Роси в 85-та донесоха точката за "жълтата подводница".

Другият мач, който се игра по същото време беше още по атрактивен. Атлетико Мадрид победи като гост Спортинг Хихон с 5:2. Агуеро и Форлан вкараха по два гола, а Родригес добави още един. За домакините точни бяха Билич и Барал.

След изиграните срещи Барселона има 35 точки и води с 6 пред втория Виляреал, който е с 29.