Интер разгроми Лацио в Рим

23:25
Интер спечели гостуването си на Лацио с 3:0 в късния съботен мач от 15-я кръг в Серия А.

Валтер Самуел изведе гостите напред с гол "от съблекалнята" още във 2-та минута. В средата на първото полувреме Златан Ибрахимович събра погледите на публиката с уникален акробатичен пас. В 45-та минута защитникът на Лацио Диаките си отбеляза автогол и Интер се оттегли на почивката с преднина от 2:0.

Ибрахимович направи резулта класически в 55-та минута, но на повторенията се видя, че голът е от засада.

След поредния си успех Интер събра 36 точки и дръпна с 9 на върха в класирането преди утрешните мачове на Ювентус и Милан, които са втори и трети с по 27 точки.

chanev92
07.12.2008 13:17

Knoxvilee кое те притеснява от това, че съм 92 набор ? Не напдам никой, просто не съм привърженик на Премиършип.Ако това ме прави най-глупавия човек на света - добре ... Стила на игра не ме привлича, не мисля че отбори като Фулъм, У-хям, УБА, Тотнъм и компания определят Премиършип като най-доброто първенство. Лично мнение е и не мисля да го налагам на никого. Не се правете на разбирачи като сте слушали коментаторите на Диема.

JKnoxvilee
07.12.2008 11:26

абе тия сравнения между първенствата са много нелепи
става въпрос за типове футбол
в началото на сезона Вердер би Мюнхен с 5 на 3, това са 8 гола
има кръгове в Англия с по малко от 8 гола
така, че просто НЕ МОЖЕТЕ да правите изказвания, че всеки от първите 10 в Англия ще имат победи срещу всеки от първите 10 в италия
@chanev92
силно се надявам тва на не е годината, в която си роден

FlawlessVictory
07.12.2008 00:59

НЯКОЙ СЪМНЯВА ЛИ СЕ В ШАМПИОНА НА ИТАЛИЯ , ФК ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО , ЧЕ НЯМА ДА СИ ВЗЕМЕ МАЧА

hitrin
07.12.2008 00:51

chanev92 не ми е ясно защо пишеш като не разбираш.He ме карай да се смея на вицовете ти.Aнглийското първенство не било най-доброто хаххахахахахааххааххахахаха

chanev92
07.12.2008 00:10

Както и предрекох лесна победа за Интер, очкавам и Х за юве утре. Killerkala аз не съм сигурен, че ако вземеш първите 10 отбора от премиър и ги сложиш с първите 10 от Калчото, няма да останат 60-70 англичани в дъното. Това, че в Англия е най-приятен за гледане футбола, определено не значи че това е на-доброто първенство и скоро няма да го проумеете

Lucciano89
07.12.2008 00:09

killerkala мога да ти предложа да се лекуваш безплатно в клиника за хора с мозъчни проблеми....непостоянни? кое е непостоянното...домакински победи , редуващи се с гостуващи победи?...съмнявам се Хъл Сити,Астън Вила,Евертън,Портсмут или някой от тези отбори да може да вземе победа от Интер...а кво стана с оптимистите нещо за случая с Андерсон....нали Интер беше посредствен средняшки отбор...? МОЛЯ? къде сте сега да ви питам пак,а?

killerkala
06.12.2008 23:42

Интер са много непостоянни в играта си минават между капките и имат много късмет жалко , че в Италия няма много отбори които могат да им се противопоставят много посредствено първенство!Ако Интер играе с първите 10 отбора в Англия не съм сигурен дали ще запише 3 победи!