ЦСКА на полуфинал в Европа!

08:55
Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА се класира за полуфиналите на турнира за Купата на Европейската конфедерация по волейбол.

"Армейците" загубиха днешното гостуване на турския Зиратбанк в Анкара с 0-3, но след това спечелиха решителния "златен гейм" с драматично 19:17. Българският тим изигра стратегически мача, след като бе взел победа в първата среща в България с 3-2. Възпитаниците на Александър Попов загубиха самия мач, след като домакините, водени от Пламен Константинов, взеха отделните геймове на 25:23, 25:23 и 25:15.

ЦСКА обаче спечели "златния гейм" и ще играе в Топ 4 на надпреварата.