Лудогорец с победа над Дукла Прага

18:58
Отборът на Лудогорец 1947 победи някогашното чешко величие Дукла Прага с 2:1 в последната си контрола от подготвителния лагер в турския курорт Анталия. В момента Дукла се състезава във втората чешка дивизия, в която е едноличен лидер.

Чехите поведоха в 16-ата минута, когато играчите на Лудогорец допуснаха грешка в центъра на терена, а след това никой не пресече дългия пас към нападател на Дукла. Вратарят Емил Михайлов също не реагира по най-добрия начин и така тимът от Прага откри резултата в своя полза – 0:1.

Тодор Колев изравни за 1:1 в 28-ата минута и вкара третия си гол в последните два мача за Лудогорец. Крайното 2:1 оформи друг бивш футболист на Славия - Антонио Павлов, който се разписа в 73-ата минута.