Черноморец с минимален успех над Газ Метан

18:17
Отборът на Черноморец Бургас победи елитният румънски тим Газ Метан Медиаш с 1:0 в контролна среща, която се игра в турския курорт Анталия.

Още в 6-а минута на контролата Стоимирович от състава на Красимир Балъков бе съборен в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Самият Стоимирович изпълни, но вратарят Поп изби в корнер.

Единственото попадение за бургаският тим падна в 18-аа минута на мача. Пламен Крумов изведе Фернандес, който с плътен удар откри резултата.

В 35-та минута, бе първата по-сериозна опасност пред вратата на стража на българския отбор Чворович. Играчът на Газ Метан Продан стреля от 20 метра, но вратаря на Черноморец успя да запази вратата си суха. Повече голове не паднаха до края на срещата и възпитаниците на Балъков се поздравиха с минималния успех