Виктория Пилзен обърна ЦСКА, \"армейците\" с първа загуба в Кипър

16:59
Отборът на ЦСКА допусна първа загуба на подготвителния си лагер в Кипър след като загуби от чешкия Виктория Пилзен с 2:3.

Първото попадение в срещата бе дело на "армейците" и падна в 18-а минута. Тодор Янчев центрира от пряк свободен удар отдясно, а Алауса Кабиру скочи над всички и с глава разстрелвя вратаря на чехите. Отговорът от страна на Виктория дойде в 37-а минута когато съдията на срещата отсъди дузпа за нарушение на Руи Мигел срещу Хорват. Резек изпълни точно наказателния удар и направи 1:1. Българският шампион излезе отново напред в резултата в 44-а минута след нова дузпа в срещата реализирана от Чипев, за събаряне на Омодиагбе в наказателното поле.

През втората част Димитър Пенев направи множество смени и в игра се появиха всички резерви в тима. След равностойна игра през вторите 45 минути "армейците" допуснаха две попадения в 79-а и 83-а и загубиха срещата. Точни за чехите бяха Иржи Милка и Димитрий Татанашвили.

ЦСКА - Виктория Пилзен - 2:3

1:0 - Алауса - 18 мин
1:1 - Резек - 38-д.
2:1 - Чипев - 45-д.
2:2 - Иржи Милка - 79 мин
2:3 - Димитрий Татанашвили - 83 мин

ЦСКА: Караджов, Виданов, Узунов, Ковачев, Георгиев, Янчев, Чипев, Омодиагбе, Тонев, Руи Мигел, Алауса (Беконо, Машадо, Ели Маркес, Морозс, Да Силва, Тошев, Чурлинов, Стойков, Пиетробон)

Виктория: Тихачек, Рада, Лимберти, Навратил, Трап, Хорват, Пертжела, Юрачек, Колар, Варади, Резек

pafata
01.02.2009 00:27

Чакаме коментар на leketo за поредния европодвиг на еврогранда. Наздраве!

peshkin
31.01.2009 22:59

Оуф, половината състав на ЦСКА даже не съм го чувал. Нормално да се издъним.

KILLna7
31.01.2009 22:06

Не говоря за теб,а за другите, а и да вземат логически и твойте думи вашето е контрола ,нашето също и като не искат да пишеме в темите за Цска да не се бъркат в темите за левски и готово.Какво толкова сложно има.Аз заради това пиша тук защото некой чорбари се бутат където не трябва.Иначе какво ми е зор за ЦСКА.Не че и за левски ми е много зор но съм му привърженик и за това го защитавам.

UltraHool
31.01.2009 19:28

хаха кеф ли е ви е 4орбарета одеве се радвате за видима - левски ся скрихте шапките от тея виктороз миктороз аиде бягаите в Индия с митал

MeToDueB
31.01.2009 19:25

хърбел .. не съм се присмивал на приятелското ви реми с Видима !!! Аз на приятелски мачове не се присмивам, ако ще и 0-10 да загубиме ние или пък вие ... в тия мачове се пробват играчи, които по-малко играят през сезона и е нормално отборът да не побеждава всеки път. Аз се присмивам на последните ви 2,3 години, в които имате минимум 20 загуби от славни и безславни войни .. и от българското първенство и от батковци, жилини, там перета и много, много други .. и пак тръгвате да обиждате и да се заяждате, срещу отборът, който има точно 1 загуба, за това време, в което вие натрупахте много негативни резултати !!!

KILLna7
31.01.2009 19:23

Абе има некой та завижда че си купуваме съдийте и то се вижда кой са!!! *lol*

KILLna7
31.01.2009 19:22

*lol* *lol* Присмял се хърбел на щърбел. хахахах Толкова сте заблудени.Абе че има стабилни чорбари има ,но в тая тема един свестен не видях все някакви заблудени и неориентирани.И за да се аргументирам:
MeToDueB
Експерт
Пуснато на
31.01.2009, 1911
левскара .. заслепен си от твоя слаб отбор .. заслепен !!! Това е приятелски мач, все тая, че ЦСКА губи ...
Нали много знаете това е приятелски мач,а това на левски не е ли приятелски.

ALIEN_80
31.01.2009 19:19

BoBi_Levskara престани да се правиш на голям футболен анализатор на приятелски срещи ами си гледай отборчето, защото хич не сте за завиждане.

cesekarchetooo
31.01.2009 19:16

Левскарче, ти още малко ще кажеш, че е гордост да паднеш от великите БАТЕ и Жилина. *joking* Както каза MeToDueB , нека всеки си направи извода след края на сезона. Няма значение какво става в контролите, важното е какво ще стане в шампионата. *wink*

MeToDueB
31.01.2009 19:08

не знам само колко загуби за последните 2,3 години има Левски, но със сигурност са поне 20, а ЦСКА 1 в официален мач .. толкова сте зле, че не знам с какво право говорите срещу ЦСКА

MeToDueB
31.01.2009 19:07

левскара .. заслепен си от твоя слаб отбор .. заслепен !!! Това е приятелски мач, все тая, че ЦСКА губи ... да не стане разликата после пак 16 точки и да ревете .. ???

BoBi_Levskara
31.01.2009 19:06

И още нещо смешни чорбарчета.ПОмните ли миналата година мачът Видима Раковски-ЦСКА как завърши ?? Дали не беше 0-0.Незнам само колко заблудени от червените фенове.Направо някой хора са трагични.

31.01.2009 19:04

ХАХахахха.Този отбор е светлини години под класата на БАТЕ и Жилина.И 1 е да направиш 0-0 с Видима друго е да паднеш 2-3.Най смешния и тъп отбор а именно този на ЦСКА.Най-тъжното е че повечето и м заблудени фенове се смеят че Левски падал от БАТЕ и Жилина а не са видяли с каква мъка бият Динамо МИнск и падат от Виктория незнам ти кой.Миналата година падахте и от Вилем 2-ри.Смешните сте ей.Замълчете по добре всички чорбари и са надявайте да завъриште в първите 4 тая година. *joking*

31.01.2009 18:43

Ти к'во очакваш, като обиждаш ЦСКА и феновете му във всяка статия, аз да си мълча ли? Егати и мисленето... нали знаеш - има една поговорка "Каквото повикало, такова се обадило.". Нормално е феновете да си пускат лафове и да се заяждат - особено когато са от Левски и ЦСКА. Ако го взимаш навътре, си малко сбъркан...

bacardy_breezer
31.01.2009 18:24

И по-леко с обидите ако може .... Ако всеки тръгне да обижда кво ще стане??Можете културно да напишете какво ви е мнението без обиди .... *wink*

31.01.2009 18:23

cesekarchetooo писна ми във всяка тема да спора с тебе.....Само искам да кажа да не се подигравате с Левски ,защото вие изобщо не сте по-добре от нас!Аз разбирам да играехте красив футбол и да имахте добър отбор да ни базикате,а вие кво базикате се ,че Левски направил 0:0 с Видима и в същото време губите от отбор , който е на нивото на Миньор...... *stop*

infernistone
31.01.2009 18:21

bacardy_breezer гледай си селския отбор и не си отваряй устата че да не глътнеш нещо

31.01.2009 18:02

bacardy_breezer , ти или си идиот, или не помниш сезона, в който за вас свиреха 10-15 дузпи, срещу нито една против вас! И не смей да говориш, че съдиите свирят за нас. Ще ти припомня мача между Левски и Черно море, в който реално варненци трябваше да ви бият 5-0... пък и не е толкова срамно да изгубиш с резервите от чешки средняк, по-срамно е да не вкараш на средняк от българската Б група с титулярите. *wink*

stef_sh
31.01.2009 17:21

приятелчета леФскарчета! Всичко се връща да! Срещу Видима Раковски през 2рото полувреме леФски са играли с титулярите си!!! А ЦСКА през 2рото полувреме с резервите ... тцтц това леФскар да си не е добре ... нещо мн углопявате от злоба и незнаете какво пишете!!! ЦСКА ЗА ВИНАГИ !!!! *devil*

iksvel
31.01.2009 17:16

Всичко се връща. *wink* Тук ще замълча, но ще кажа да си помислете пак преди да ни се подигравате отново.

help_me
31.01.2009 17:13

Приятел,има голяма разлика между тези "чехи"и видима раковски нали.... *joking*

31.01.2009 17:05

И гледам пак дузпа са ви дали.Ей тцтцтц и после имате наглостта да викате ,че съдийте дават на нас дузпи....срам и позор *stop*

31.01.2009 17:04

Айде бе нали ни ебавахте напишете са некой коментар бе чорбари?Чешки средняк ви напълни кошницата *joking*