Класика за ЦСКА срещу Спартак Варна

15:53
ЦСКА победи Спартак Варна с 3:0 в мач от програмата на турнира в Албена.

Йордан Тодоров откри за "армейците" в 5-а минута. Шест минути по-късно футболист на варненци игра с ръка в наказателното поле и главният рефер Станислав Тодоров свири дузпа за "червените". Новото попълнение Дормушали Саидходжа направи резултата 2:0 от бялата точка.

В 63-а минута Давид Силва се възползва от грешка в защитата на варненския тим и покачи на 3:0.

За разлика от мача с Калиакра (2:1), когато играха голяма част от резервите, срещу Спартак ЦСКА излезе с титулярния си състав.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

ЦСКА: Ивайло Петров, Минев, Котев, Иванов, Машадо, Янчев, Морозс, Тодоров, Маркиньос, Да Силва, Саидходжа