Борбено реми между Локо Мездра и Спартак Варна

14:51
Локомотив Мездра и Спартак Варна завършиха 1:1 в мач от първия пролетен кръг в родната "А" група.

Миранда откри за гостите от морската столица в 8-а минута, след като получи хубав извеждащ пас и прониза вратаря на домакините. До почивката резултатът остана непроменен, като играта на домакините не се получаваше и Спартак контролираше развоя на събитията. Гостите имаха и други добри ситуации да увеличат преднината си.

След почивката в 56-а минута Саша Симонович изравни с чудесен гол от пряк свободен удар. До края опасни атаки имаше и към двете врати, но до промяна на резултата не се стигна.

Съставите на двата отбора:

Локомотив Мездра: Левашки, Филипов, Пажин, Симоеш, Трифонов, Илиев, Христозов Симонович, Фонсека, Мареко, Тодоров