Черно море затвърди евроамбициите с победа над Пирин

17:19
Черно Море Варна победи у дома Пирин Благоевград с 1:0 и направи първа успешна пролетна крачка в борбата за участие в евротурнирите.

В 27-а минута Даниел Георгиев бе съборен в наказателното поле на гостите и реферът свири дузпа. Александър Александров бе точен и откри резултата в полза на "моряците". Черно море бе по-добрият отбор през първото полувреме и заслужено се оттегли с гол преднина на почивката.

През вторите 45 минути резултатът остана непроменен и домакините стартираха футболната пролет с минимална, но важна победа.

Съставите на двата отбора:

Черно море: Илчев, Лазаров, Александров, Манолов, Александров, Д. Георгиев, Юруков, Дяков, Петков, Илиев, Бачев

Пирин: Чавдаров, Коемджиев, Г. Георгиев, Бодуров, Попев, Наков, Паланков, Пеев, Галчев, Метушев, Делев