Рейнджърс на цели 21 точки зад Селтик след нова загуба

17:43
Рейнджърс записаха трета загуба в последните си четири мача след изпадането в администрация. Днес тимът отстъпи при визитата си на Дънди Юнайтед с 1:2.

Кийт Уотсън изведе домакините напред в 37-та минута, а Джон Дейли покачи на 2:0 в началото на второто полувреме. Рейнджърс обаче успяха да намалят след час игра, като попадението бе дело на Соне Алуко.

Загубата остави закъсалият финансово Рейнджърс на 21 точки след лидера Селтик. На клуба от Глазгоу сега предстои ликвидация, ако до края на сезона не бъде намерен купувач, който да изплати задълженията на отбора.

cYbeRoN93
18.03.2012 15:44

Не съм прочел това, но мисля че трябваше да го напишат отдоло под класирането, за да няма недоразумения както сега.

aa2
18.03.2012 16:54

''Рейнджърс записаха трета загуба в последните си четири мача след изпадането в администрация. Днес тимът отстъпи при визитата си на Дънди Юнайтед с 1:2.'' Пише го в началото, не пише, че са отнети 10 точки, но почти винаги когато даден отбор влезе в администрация се отнемат 10 точки.

VivaLaFootball
18.03.2012 11:50

Абе как може да се купи Рейджърс... С тая криза са намалели цените...

cYbeRoN93
18.03.2012 10:41

Да си оправят малко класирането или смятането...

18.03.2012 14:48

Ми нали влезнаха в администрация и им отнеха 10 точки бре чадо?

scouser_pool
17.03.2012 21:05

Рейнджърс изглежда и чисто футболно се отслабиха!Втора поредна загуба и 3та за последните 6 мача!Трябва някой като шейх Мансур да им налее пари ми се струва , само така ще се стабилизират , иначе Селтик направо да ги вкарат във Висшата Лига или поне Чемпиъншип примерно , което ще е много готино*tongue**thumb_up*

Santti
17.03.2012 20:04

И какво сега, преди поне имаше два силни тима в Шотландия сега като Рейнд. са в криза какво само Селтик ли ще играят *smile*

aa2
17.03.2012 18:27

Мдааам, сега е времето просто да напишем история като станем шампиони с над 30 точки разлика от 2-рия, въпреки че Мъдъруел имат шанс да провалят този наш шанс.Сега остава да видим дали другата седмица ще съсипем Рейнджърс напълно.