Хазуров игра за Бней Сахнин при загуба от Апоел Тел Авив

12:39
Българският нападател Костадин Хазуров игра като титуляр за Бней Сахнин при загубата на неговия тим с 1:3 срещу Апоел Тел Авив в среща от елитната футболна дивизия на Израел. Въпреки че игра цял мач, Хазуров не успя да помогне на отбора си с гол и остана с 11 от началото на сезона.

Мааран Ал Лала даде аванс на Апоел в 45-та минута на мача от 34-ия кръг от групата за определяне на шампиона и участниците в евротурнирите, а Омер Дамари вкара победния гол в началото на втората част. Махран Ради намали за Бней Сахнин в 66-та минута от дузпа, но Шей Абутбул оформи крайното 3:1 само 16 минути преди края.

Загубата остави Бней Сахнин извън местата, даващи право на участие в евротурнирите. Отборът на Хазуров е шести с актив от 50 точки, а с три повече е третият Бней Йехуда, който ще вземе последната квота за Лига Европа.