Kрус Асул постигна реми с Либертад в 1/8-финалите на Копа Либертадорес

10:11
Мексиканският тим Крус Асул Суидад де Мексико завърши наравно 1:1 с гостуващия Либертад (Парагвай) в първия мач от осминафиналите в турнира за Копа Либертадорес.

Хавиер Ороско изведе домакините напред в резултата в 27-та минута, но Пабло Веласкес изравни за Либертад в 70-та минута. Вратарят на Крус Асул Хесус Корона бе заменен в 10-та минута, след като бе ударен в главата от Веласкес при борба за топката. Корона бе приет в болница, а лекарите заявиха, че състоянието му е стабилно.

В другата среща Велес Сарсфийлд (Аржентина) победи с 1:0 Атлетико Насионал (Колумбия) с гол на Иван Бела в осмата минута. Реваншите са следващия вторник. Останалите първи мачове от осминафиналите в турнира ще се играят днес и в четвъртък.